Magnetický hlídač Magpie. Spolehlivý strážce vašich pokladů

Magnetický hlídač Magpie má řadu výhod, mezi nimiž vyčnívá dlouhá životnost, spolehlivost, snadná instalace a především to, že se svým majitelem komunikuje SMSkou a e-mailem. Pořizovací náklady jsou oproti jiným zabezpečovacím zařízením nízké, a tak nezruinují váš domácí rozpočet.

Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Proto ho můžete použít jak do interiérů, kam dobře zapadne díky minimalistickému designu, tak na hlídání vjezdových vrat, garáže nebo třeba sklepa.

Kde magnetický hlídač využijete?

 • Zabezpečte domov před odjezdem na dovolenou
  Odjíždíte na dovolenou a nechcete na poslední chvíli řešit složité zabezpečení svého domova? Magpie nainstalujete během chvilky. Stačí se domluvit například se sousedy a čidlo jim nasdílet v aplikaci ZOOCO. Pokud by došlo k otevření, můžou hned zkontrolovat, co se děje a případně zavolat policii.
   
 • Kontrolujte odkudkoliv, jestli máte zavřené dveře od garáže
  Znáte ten nepříjemný pocit, když si nemůžete vzpomenout, jestli jste při chvatném odjezdu nezapomněli zavřít dveře od garáže? S Magpie se stačí podívat do aplikace a zkontrolovat, jestli je vše v pořádku. Stejně tak vás SMSka nebo e-mail upozorní na to, že se dveře otevřely — a vy hned víte, že je na místě někdo nepovolaný.
   
 • Sklep, kolárna, kočárkárna
  Suterénní části bytových domů čelí útokům zlodějů nejčastěji. Domluvte se spolu se sousedy na pořízení čidla na hlídání. Ideální je, když má do aplikace přístup správce a náhradník, aby případné alarmy neplašily celý dům. 
   
 • Ujistěte se, že děti dorazily domů ze školy
  Který rodič by nechtěl vědět, že se děti vrátily v pořádku domů ze školy. Můžete jim každý den volat — ale když vám telefon nezvednou, protože mají něco důležitějšího na práci, budete zbytečně strachovat. Umístěte čidlo na vchodové dveře a aplikace ZOOCO vám pošle SMSku vždy, když dorazí domů.
   
 • Ohlídejte bezpečí seniorů
  Pokud máte starší rodiče nebo prarodiče, kteří žijí na vzdálenějším místě a vy se o ně strachujete, pořiďte na jejich dveře magnetický detektor. Budete tak mít přehled o tom, že se vrátili v pořádku domů. Pokud se vám zdá podezřelé, že jsou už dlouho pryč, stačí jim zavolat.
   
 • Do domácího sklípku zvěte jen přátele
  Pyšníte se domácím sklípkem a bojíte se, že se vám do něj vloupe někdo nepovolaný? Díky Magpie můžete hodit obavy za hlavu. Když někdo otevře dveře, pošle vám SMSku a můžete výtržníka načapat hned při činu.
   
 • Zahradní dílna je pro kutily vším
  Máte na zahradě dílnu s drahou zahradní technikou a nářadím? Nenechávejte nic náhodě a nainstalujte na dveře magnetický hlídač. Můžete tak v klidu spát — pokud by se do ní někdo vloupal, budete o tom vědět a situaci můžete začít hned řešit.
   
 • Otevřená střešní okna při dešti způsobí pěknou paseku
  Začalo pršet a vy v práci nebo na procházce trnete hrůzou, jestli jste doma v podkroví nezapomněli zavřít okno? S Magpie máte vyřešeno! Stačí u sebe nosit telefon a v případě náhlé průtrže mračen zkontrolovat aplikaci.
   
 • Na důležité dokumenty a cennosti buďte opatrní
  Chodí k vám domů cizí osoby v době, kdy nejste doma? Paní na úklid, chůva, pomocníci na doučování vašich dětí? Ti všichni mají přístup k věcem, ke kterým by neměli. Například taková skříň či zásuvka s důležitými dokumenty, cenné předměty, drahý notebook. To vše ohlídá ostřížím zrakem Magpie. Stejně tak si před nepovolanými hosty můžete zabezpečit domácí bar. 
   
 • Dvířka od zahrádky či sadu
  Co zasejete, to také sklidíte. Ale někdy bohužel ne. Pokud nechcete, aby vaše ovocná nebo zeleninová úroda skončila na cizím talíři, chraňte ji s naším hlídačem.
   
 • Přestaňte se bát o domácí mazlíčky
  Máte doma kočku, která dvířky ve vchodových dveřích může chodit ven, jak se jí zachce? Když odjedete byť jen na víkend pryč, tak máte určitě strach, jestli se vrátila domů. Díky Magpie budete mít svého miláčka pod kontrolou, ať jste kdekoliv.
   
 • Chata nebo zahradní domek
  Místa, kde trávíte jen víkendy nebo prázdniny, je třeba zabezpečit. Zvlášť pokud jsou v delší dojezdové vzdálenosti, je velkou výhodou mít díky aplikaci přehled o tom, že je vše v pořádku. Chránit magnetickým čidlem doporučujeme především snadno přístupná místa, tedy dveře a níže položená okna či balkon.

Jak přesně čidlo funguje?

Magpie se skládá ze dvou částí. Jedna z nich v sobě ukrývá magnet, druhá senzor. Ve chvíli, kdy se části oddálí na vzdálenost větší než 2,5 cm, dojde k ohlášení alarmu. Obě části je tedy třeba připevnit těsně vedle sebe (např. jednu na okenní rám a druhou na okno).